Castrol Service Point

//Castrol Service Point

Castrol Service Point

ÖZ BERAT OTOMOTİV Castrol Service Point Noktasıdır

Neden Castrol?
VOLKSWAGEN İÇİN GELİŞTİRİLDİ
Castrol, dünyanın önde gelen yağlama teknolojisinin öncüsü olarak, her zaman Volkswagen motorunun verimini ve performansını artırmanın yeni yollarını arıyor. Rakipsiz bilgi ve gelişmiş teknolojisi ile Castrol, yağlardaki uzmanlığını da bir kez daha pekiştiriyor.

Castrol bu benzersiz deneyimi dünyaca tanınmış ve takdir edilen ürünlerin oluşturulmasında kullandı (yarış ve ralli araçlarında ve dünya genelindeki müşterilerin motorlarında) ve mükemmel performans elde etti.

100 yılı aşkın süredir yenilikçi, güçlü yağlar ve yağ odaklı çözümler keşfetmek için tutkulu bir şekilde çalışıp başarı elde ettik. Şimdi ve gelecekteki başarımız, dünyanın önde gelen araştırma ve geliştirme çalışmalarına yaptığımız yatırımın devamlılığıyla sürecek. Bu nedenle Castrol Professional ürünleri, Volkswagen tarafından onaylanıp tavsiye edilmektedir. Her yeni Volkswagen aracın motor yağı kapağında Castrol kullanılmasının tavsiye edildiğini görebilirsiniz.

Castrol Professional, Volkswagen’in tercihi olabilmek için endüstri standartlarının ve şartnamelerinin çok üzerinde bir performans göstermiş, bu standartları fazlasıyla yerine getirmiştir. Bu da, müşterilerinizin araçları için en iyi yağı aldıkları anlamına gelir.

CASTROL EDGE PROFESSIONAL
Fluid Strength TechnologyTM ile geliştirilmiş Castrol EDGE Professional, Castrol’ün en güçlü motor yağıdır. Benzersiz gücü, çeşitli sürüş hızlarında metallerin birbiriyle temasını ve sürtünmeyi azaltır, motorun maksimum performansla çalışmasını sağlar.

FLUID STRENGTH TECHNOLOGY™
Fluid Strength TechnologyTM kullanılarak geliştirilmiş Castrol EDGE Professional, en gelişmiş motor yağlarımızın arkasındaki özel bir teknoloji; hatta yeni felsefemizdir. Üstün içeriğiyle her kullanıma uygun şekilde hazırlanmış teknolojimiz, zorlu sürüş koşullarında bile motorunuzun ihtiyaçlarına cevap vererek aracınıza güç kazandırır.

VERİMLİLİĞE YARDIMCI OLUR
Castrol EDGE Professional bütün motor hızlarında güçlü yağ katmanı oluşturur ve motor verimini artırır.

Günümüzün motorları daha yoğun çalışır, çalışırken de daha çok ısınır ve daha yüksek basınçlarda faaliyet gösterir. En yüksek güçte performans kaybı yaşamamak, maksimum motor verimliliğine ulaşmak ve emisyonları azaltmak en temel hedeflerimizdir. Castrol EDGE Professional güçlü yağ katmanı ile metal temasını en aza indirir, motor yüzeyleri arasındaki sürtünmeyi azaltır.

Metallerin birbiriyle sürtünme ve temaslarının ölçüldüğü çeşitli motor hızlarında yapılan testlerde Castrol EDGE Professional, en yakın rakibine göre daha üstün güce sahip olduğunu kanıtlamıştır.

Castrol Service Point

Etiketler: , , , ,

2019-05-16T22:59:55+00:00